Muftija tuzlanski čestitao početak nove školske godine

Povodom početka nove školske 2014/15. godine, muftija tuzlanski Vahid-ef. Fazlović uputio je čestitku u kojoj se kaže:

"U ime Muftijstva tuzlanskog i u svoje ime svim učiteljima, nastavnicima i profesorima u ustanovama odgoja i obrazovanja, učenicima i studentima te njihovim roditeljima i starateljima na području Muftijstva tuzlanskog čestitam početak školske i akademske 2014/15. godine.

Svima želim puno uspjeha i dobre rezultate u odgoju i obrazovanju mladih.

Molim Uzvišenog Boga da taj najvažniji emanet u našem društvu odgovorno obavljamo radi dobrobiti naše djece i naše budućnosti", stoji u čestitci muftije tuzlanskog Vahida-ef. Fazlovića.