Zamjenik atašea za kulturu Američke ambasade u BiH posjetio Medresu

U petak 21.11.2014. Behram-begovu medresu je posjetio Nicholas Geisinger, zamjenik atašea za kulturu Američke ambasade u Bosni i Hercegovini.

Tokom susreta s direktorom Medrese Ahmedom Hatunićem Geisinger je izrazio veliko zadovoljstvo zbog saradnje i učešća naše škole u mnogim projektima Američke ambasade, kao što su: SpellingBeeCompetition, One Book One BiH, YouthLeadership Program i mnogi drugi.

Geisinger je uručio i nekoliko knjiga, koje su antologija projekta „Jedna BiH, jedna knjiga", a jedan primjerak je uručio i učenici Behiji Spahić, učesnici projekta, čiji je rad objavljen u pomenutoj knjizi.

Direktor Medrese Ahmed Hatunić se zahvalio Nicholasu Geisingeru na posjeti našoj školi, te izrazio zadovoljstvo dosadašnjom saradnjom Medrese i Američke ambasade u Sarajevu. Istakao je spremnost da se ovi projekti nastave i da se u njih uključi što veći broj učenika.