Muftija tuzlanski čestitao uspjeh Behram-begove medrese

Muftija tuzlanski Vahid-ef. Fazlović čestitao veliki uspjeh Behram-begove medrese u Tuzli postignut u vrednovanju rada srednjih škola. U čestitci se kaže:

Upućujem Vam svoje i čestitke Muftijstva tuzlanskog za veliki uspjeh Behram-begove medrese u Tuzli postignut u vrednovanju rada srednjih škola na području Tuzlanskog kantona za 2013/2014. školsku godinu, a koje provodi Pedagoški zavod Tuzlanskog kantona.

Radosni smo što je Behram-begova medresa u Tuzli, i ove godine, osmi puta po redu, potvrdila prvo mjesto među srednjim školama Tuzlanskog kantona, u vrednovanju svih aspekata rada škole. Ovim rezultatom potvrđen je nesebičan trud i doprinos svih učenika, muderrisa i zaposlenika u Medresinom prepoznatljivom radu.

Molim Vas da moje čestitke prenesete muderrisima, zaposlenicima, učenicima i njihovim roditeljima.