Učešće na Microsoftovoj tribini

Ekonomski fakultet u Tuzli, u saradnji sa Evropskim parlamentom mladih BiH i Asocijacijom studenata (ASEF), te svjetski poznatom kompanijom Microsoft, organizirao je 11. marta 2015. godine tribinu za studente, srednjoškolce, predstavnike akademske zajednice pod nazivom „Prilika za mlade i akademsku zajednicu".

Sastavni dio programa bila su i tri predstavljanja aktivnih mladih ljudi, a priliku da prezentira svoj rad dobio je i Ismail Ćidić, učenik IV razreda Behram-begove medrese u Tuzli. On je govorio o svojim aktivnostima i projektima na kojima je radio u toku svog školovanja u Behram-begovoj medresi.

Microsoft kompaniju predstavljale su Anida Jusufović, Business development manager for education i Elena Kovačević, Marketing communication manager koje su govorile u prilikama koje nudi Microsoft za mlade i nadarene osobe.