Dani otvorenih vrata

U periodu od 9. do 11. aprila, u vremenu od 10 do 15 sati, u Behram-begovoj medresi se održavaju Dani otvorenih vrata. U toku ove aktivnosti, učenici završnog razreda osnovnih škola, njihovi roditelji i nastavnici imaju mogućnost doći i posjetiti Medresu, obići kompleks Medrese, te družeći se sa učenicima naše škole, upoznati se sa karakteristikama školovanja i boravka u Medresi.

Ovom prilikom pozivamo sve zainteresirane učenike, roditelje i nastavnike da dođu u Medresu, informišu se, obiđu kompleks i upoznaju se sa svim specifičnostima koje Medresa nudi budućim učenicima.

Galeriju fotografija možete pogledati ovdje.