Predavanje mr. Elharuna Selimovića - Faktori uspjeha

U četvrtak 16. aprila, za učenike Medrese je organizovano predavanje mr. Elharuna Selimovića, autora nekoliko djela iz oblasti psihologije, o korištenju potencijala, odnosno o Faktorima uspjeha.

Predavač je sa stanovišta psihologije govorio o sposobnostima i potencijalima, koje svaki čovjek posjeduje, a zatim o postavljanju cilja i načinu realizacije postavljenih ciljeva.

Mr. Selimović je svojim izlaganjem i temom na veoma zanimljiv način objasnio niz učeničkih problema od pomanjkanja motivacije do načina učenja i realizacije postavljenih ciljeva , te kako te iste probleme i prevazići.