Behram-begova medresa na Sajmu obrazovanja i profesionalne orijentacije Gradačac 2015.

Općina Gradačac i udruženje KULT su 22. aprila organizovali Sajam obrazovanja i profesionalne orijentacije 2015. Među više štandova srednjih škola sa područja Gradačca, Gračanice i Brčkog, nalazio se i štand Behram-begove medrese.

Ovo je dobra prilika da se Medresa predstavi učenicima završnih razreda 7 osnovnih škola sa područja općine Gradačac.

Behram-begovu medresu su predstavljali šest učenika u pratnji profesora tjelesnog i zdravstvenog odgoja Samira Spahića i profesora biologije Edina Brigića.