Treći iz društvenih nauka na Slobomiru

U četvrtak 19. marta 2015. godine na Slobomir P Univerzitetu održano je internacionalno takmičenje iz društvenih nauka (sociologija, historija i demokratija i ljudska prava). Na takmičenju su učestvovali učenici srednjih škola iz Bosne i Hercegovine i Srbije.

Tim Behram-begove medrese u Tuzli su predstavljale učenice četvrtog razreda: Amra Mahmutović iz oblasti sociologije, Šejla Musić iz oblasti historije i Hatidža Muratović iz oblasti demokratije i ljudskih prava, u pratnji prof.mr. Midhata Čauševića.

Naš tim osvojio je treće mjesto. Ovo je drugi put da učenici Behram-begove medrese u Tuzli učestvuju na pomenutom takmičenju. Slobomir P Univerzitet se pokazao kao odličan domaćin.