Prijem za sportiste i sportistkinje Behram-begove medrese

U četvrtak 19. novembra ove godine direktor Medrese Ahmed Hatunić je upriličio prijem za sportiste i sportistkinje medrese, kao i njihove profesore. Ovo je prilika da se ovim učenicima i učenicama oda priznanje za uspjeh u rezultatima koje su ostvarili tokom prethodnih takmičenja.

Učenici su u okviru Atletskog kluba Sloboda Tuzla osovjili 2. mjesto na Ekipnom državnom prvenstvu u atletici i značajne rezultate na Prvenstu BiH u krosu.

Učenice su osvojile 2. mjesto u odbojci i 2. mjesto u ekipnoj konkurenciji na 1. sportskim susretima srednjoškolskih ustanova IZ BiH za učenice.