Školsko takmičenje iz poznavanja životopisa Muhammeda, a.s.

U utorak 29. decembra u Medresi je održano školsko takmičenje iz poznavanja životopisa Muhammeda, a.s. Takmičenje je organizirano na osnovu knjige Mirze Mešića „Muhammed, a.s. poslanik čovječanstvu“.

Na takmičenje se prijavilo 13 takmičara, ali ih je samom takmičenju pristupilo 9. Komisija za ocjenjivanje testova znanja učenika u sastavu Alić Fadil, profesor ahlaka i Asmir Imamović, profesor akaida je ocijenila radove učenika, tako da su prva tri takmičara:

1. Dženita Đulović, 2d

2. Mevkić Alija, 1b i

3. Fazlić Husejn, 3b.

Učenicima su čestitali i nagrade uručili direktor Behram-begove medrese Ahmed Hatunić i pomoćnik direktora za nastavu Mensur Husić na prijemu kojeg su za njih upriličili u srijedu 30. decembra.