Drugoplasirani na takmičenju IT Challenge u Maglaju

U subotu 9. aprila ove godine u Maglaju je održano treće po redu ekipno takmičenje učenika iz poznavanja informacionih tehnologija pod nazivom IT Challenge. Organizator takmičenja je bila JU Gimnazija "Edhem Mulabdić" Maglaj, a učešće je uzelo oko 220 osnovaca i srednjoškolaca iz cijele Bosne i Hercegovine.

Našu školu su predstavljali učenici Azemina Čelebić, Dževad Alibegović i Mirsad Halilčević.

Nakon kvalifikacionog dijela takmičenja ekipa Behram-begove medrese se plasirala u finale u kojem je učestvovalo pet ekipa. Finalni dio takmičenja održan je pred publikom, a naša ekipa je u konačnom plasmanu zauzela 2. mjesto.