Behram-begova medresa pobjednik Gradskog takmičenja iz "Projekta građanin" (CIVITAS)

Takmičenje na nivou škola sa područja Grada Tuzla održano je 13. i 14. aprila 2016. godine u Osnovnoj školi "Brčanska Malta".

Behram-begovu medresu su predstavljali učenici 4a odjeljanja, koji su ranije pobjedili na školskom takmičenju.

Na kraju takmičenja Behram-begova medresa je zauzela prvo mjesto, te se time plasirala na kantonalno takmičenje.

Učenici koji su predstavljali medresu su: Fazlović Ahmed, Djedović Husein, Bojić Asmir, Polovina Imran, Lejlić Zijad, Ljevaković Edin, Hamidović Senahid i Pekarić Sead.

civitas takm 161