Behram-begova medresa pobjednik kantonalnog takmičenja iz "Projekta građanin" (CIVITAS)

Učenici Behram-begove medrese pobjednici su kantonalnog takmičenja iz "Projekta građanin" koje je održano 25. i 26. aprila 2016. godine u "Drugoj osnovnoj školi" Srebrenik.

Ovim su se učenici medrese kvalifikovali na Finalno takmičenje, odnosno Državnu smotru, koja će se održati u Sarajevu u drugoj polovini maja.

Učenici koji su nastupali su: Ahmed Fazlović, Husein Djedović, Asmir Bojić, Imran Polovina, Zijad Lejlić, Edin Ljevaković, Senahid Hamidović i Sead Pekarić.