Medresa u finalu turnira

Na turniru u malom nogometu, održanom 15.2.2018. godine u Katoličkom školskom centru u Tuzli, u organizaciji Omladinskog resursnog centra, naša škola je zauzela drugo mjesto.

Učestvovale su četiri ekipe s Univerziteta u Tuzli i četiri srednje škole: Elektrotehnička škola, Katolički školski centar, Međunarodna škola, Medicinski fakultet, Rudarsko-geološko-građevinski fakultet, Ekonomski fakultet i studentski domovi Univerziteta u Tuzli.

Ekipa Medrese se plasirala u finale, osvojivši drugo mjesto, u duelu s ekipom Medicinskog fakulteta.

Najboljim igračem proglašen je naš učenik Eldar Delić, a za najboljeg golmana izabran je Abdullah Hasanović.