Takmičari iz engleskog jezika kod direktora

Direktor Behram-begove medrese Ahmed Hatunić sastao se s učenicima škole koji su bili najbolji na testiranju po nivoima iz engleskog jezika.

Učenici koji su bili najbolji na testiranju iz engleskog jezika su: Ćosikćić Dino, Ibrahimkadić Ilhan, Umihanić Fadil, Hamidović Edina, Alagić Esma, Nezić Nasir, Sulejmanović Harun, Čanić Aiša, Duraković Halida, Hatić Velid, Đulović Dženita i Hadžić Amina. Susretu su prisustvovali i učenici koji su postigli uspjeh na školskom takmičenju iz govorništva na engleskom jeziku; Mašić Zehra i Mehinbašić Dženita.

Učenicima su uručene diplome i prigodne nagrade.

Oni su bili najbolji na testiranjima po nivoima iz engleskog jezika, odnosno po tri najbolja učenika u svakoj generaciji. Oni su testirani tri puta. Profesori engleskog jezika u Medresi kontinuirano rade na promociji raznih takmičenja.

Susretu su prisustvovali i Mensur Husić, pomoćnik direktora za nastavu i Fuad Imširović, pedagog u Behram-begovoj medresi.

spelling bee 180