Drugo mjesto na HIPPO izazovu

Naš učenik Harun Sulejmanović bio je jedan od 22.000 učesnika koji su odmjeravali snage u poznavanju engleskog jezika na HIPPO takmičenju (International English Language Competition HIPPO)koje se održalo u italijanskom gradu Lido di Jesolu.

U finalu se takmičilo 99 učesnika, a našeg učenika je od pobjede dijelio samo jedan bod.

Ovom takmičenju je prethodilo ono u Bosni i Hercegovini, a na kojem je Harun Sulejmanović osvojio prvo mjesto.

Ovo je ujedno bila i najteža kategorija u kojoj su učesnici morali pokazati znanje iz više oblasti iz engleskog jezika.