Državni viceprvaci u atletici

U Sarajevu je 2. septembra održano Državno prvenstvo u atletici za juniore.

Naši takmičari su i na ovom takmičenju ostvarili odlične rezultate.

Smajo Ibrahimović je osvojio prvo mjesto u disciplini skok uvis i treće mjesto u troskoku. Naš učenik Hajrudin Vejzović je osvojio prvo mjesto u skoku udalj i prvo mjesto u disciplini trčanje na 100 metara.

I ostali predstavnici naše škole su također osvojili odlična mjesta.

Omer Memić je osvojio drugo mjesto u kategoriji 3000 STIPL, Muamer Arnautović je osvojio treće mjesto u disciplini trčanje na 3000 metara, Emar Đonlić je osvojio treće mjesto u disciplini trčanje na 800 metara.

U disciplinama bacanje kugle i bacanju koplja Abdulah Šiljić osvojio je četvrto mjesto. U štafeti 4x100 metara osvojio je izvanredno drugo mjesto.

Nakon sjajne ovogodišnje sezone naši momci su ponovo potvrdili da su u izvrsnoj formi, te su se sa ovim izvanrednim rezultatima popeli na tron zauzevši odlično drugo mjesto u ukupnom poretku.