Bronzani na gradskom prvenstvu u košarci

U ponedjeljak 17.12.2018. godine u Behram-begovoj medresi održano je Gradsko prvenstvo srednjih škola u košarci iz grupe B. Naši momci su osvojili prvo mjesto, te su se tako plasirali u finale.

U finale su se plasirale po dvije prvoplasirane ekipe iz grupe A i grupe B. U srijedu 19.12.2018. godine u Mejdanu je održano finalno takmičenje. Ekipa Behram-begove medrese u prvoj utakmici igrala je protiv ekipe Gimnazije Ismet Mujezinović i izgubila je rezultatom 23:30. Za treće mjesto borili su se protiv ekipe Elektrotehničke škole i odnijeli su pobjedu, zauzevši treće mjesto rezultatom 32:30.