Zlato, srebro i bronza u Zenici: Behram-begovci atletski šampioni Bosne i Hercegovine

U subotu 2.2.2019.godine na Dvoranskom prvenstvu Bosne i Hercegovine, održanom u Zenici, naš učenik Hajrudin Vejzović osvojio je prvo mjesto u disciplini trčanje na 60 m, te je, ovim rezultatom, osvojio titulu dvoranskog juniorskog prvaka Bosne i Hercegovine za 2019. godinu.

U nedjelju je nastavljeno takmičenje, te je na istom prvenstvu, u disciplini skok udalj, Vejzović osvojio drugo, a Smajo Ibrahimović treće mjesto.

S ovog prestižnog takmičenja u našu školu stigle su zlatna, srebrna i bronzana medalja.

Još je to jedan od sjajnih nastupa naših šampiona i dokaz da nastavljaju s odličnim rezultatima i u ovoj godini.