Kantonalni prvaci iz historije

Kantonalno takmičenje iz historije za učenike srednjih škola održano je u subotu 6.4.2019. godine. Naša škola je ponovila prošlogodišnji uspjeh. Predstavnice Behram-begove medrese Čičkušić Amina i Spahić Kerima osvojile su maksimalnih 100 bodova i zajedno sa predstavnicima Gimnazije Meša Selimović iz Tuzle, čiji su učesnici također osvojili 100 bodova, dijelile su prvo mjesto.

Organizator Kantonalnog takmičenja iz historije je Pedagoški zavod Tuzlanskog kantona. A domaćin ovogodišnjeg takmičenja bila je Mješovita srednja ekonomsko-hemijska škola iz Lukavca.