Olimpijski pobjednici u malom nogometu

U utorak 23.aprila održana je Olimpijada za srednjoškolce i takmičenje u malom nogometu. Na ovom takmičenju učestvovalo je osam ekipa. Naša ekipa se sastala sa ekipom Gimnazije Meša Selimović i u ovoj prvoj utakmici naši momci su pobijedili rezultatom 2:1. U polufinalu smo snage odmjerili sa momcima iz Elektrotehničke škole i u ovom susretu smo pokazali da smo bolji, te je utakmica završena našom pobjedom rezultatom 4:0. U završnoj utakmici naš tim je igrao protiv Medicinske škole i odnijeli su ubjedljivu pobjedu rezultatom 5:0.

Organizator ovog takmičenja je Asocijacija srednjoškolaca u Bosni i Hercegovini, Pedagoški zavod Tuzlanskog kantona i Ministarstvo obrazovanja i nauke Tuzlanskog kantona. Domaćin ovogodišnjeg takmičenja je Katolički školski centar Sveti Franjo u Tuzli.