Održano školsko takmičenjen iz engleskog jezika

Školsko takmičenje iz Engleskog jezika za prve, druge i treće razrede održano je 13. februara 2020. godine u amfiteatru Medrese. Na takmičenje se prijavilo 48 učenika i učenica.

Učenici prvog razreda koji su pokazali najbolje rezultate i plasirali se na kantonalno takmičenje su: Bikić Mehmedalija, Jahić Emina, Sinanović Tarik, Beganović Kanita i Kadrić Amra.

Iz drugog razreda testiranje su prošli, te su se kvalificirali za kantonalno takmičenje Dorić Lejla, Avdihodžić Amsal i Bajrić Edina.

Učenici trećeg razreda koji su pokazali najbolje rezultate i plasirali se na kantonalno takmičenje su: Ibrahimkadić Ilhan, Ćosićkić Dino i Umihanić Fadil.