U Medresi obilježen početak 1437. hidžretske godine

Dana 14. oktobra 2015. godine u Behram-begovoj medresi je obilježen početak nove 1437. hidžretske godine.

Učenici i učenice trećeg razreda, sa svojim odgajateljima, priredili su prigodan program, a neizostavan dio ovakve organizacije jesu i članovi horske sekcije.

Ova prilika je iskorištena kako bi se pohvalili i nagradili uspjesi naših učenika na Državnom juniorskom takmičenju u atletici.

Naši učenici su imali priliku poslušati predavanja prof. Šefke Sulejmanovića. Profesor je napomenuo sve prisutne o važnosti hidžre, te da se trebamo truditi da svaki dan učinimo po jednu hidžru i da odvojimo vrijeme kako bi svi ispitali sami sebe.

Čestitke povodom Nove hidžretske godine uputio je u svom obraćanju muftija tuzlanski Vahid-ef. Fazlović.

Nakon programa održan je turnir u odbojci.

Galeriju fotografija možete pogledati ovdje.