Behram-begova medresa prva u vrednovanju srednjih škola Tuzlanskog kantona

Pedagoški zavod Tuzlanskog kantona je na svojoj zvaničnoj web-stranici (pztz.ba), u kategoriji Srednje obrazovanje, podkategoriji Vrednovanje škola, objavio rezultate vrednovanja srednjih škola na području Tuzlanskog kantona.

U rangu svih srednjih škola, Behram-begova medresa u Tuzli je zauzela prvo mjesto, s ukupno ostvarenih 4756,48 bodova, ispred drugoplasirane Gimnazije „Meša Selimović“ u Tuzli i trećeplasirane Mješovite srednje škole Živinice.

U rangu gimnazija Medresa je također prva, ispred Gimnazije „Meša Selimović“ iz Tuzle i Opće gimnazije Katoličkog školskog centra „Sveti Franjo“ iz Tuzle.

Vrednovanje svih srednjih škola na području Tuzlanskog kantona vršili su zaposlenici Pedagoškog zavoda Tuzlanskog kantona tokom prvog polugodišta tekuće školske godine, a po Instrumentariju Zavoda.

vrednovanje 160

Rang listu svih srednjih škola možete pogledati ovdje.