Pobjednici "Youth Indoor Football Cup" takmičenja na putovanju u Beč

Nakon pobjede na Regionalnom takmičenju, o čemu smo već pisali (LINK), učenici naše škole su pobijedili i na Državnom takmičenju u malom nogometu pod nazivom „Youth Indoor Football Cup“. Takmičenje je održano 14. februara u Sarajevu, a nastupile su 4 pobjedničke ekipe Rigonalnih takmičenja: „Željo '98“ (Sarajevo), „J.U. Ekonomska škola Brčko“ (Brčko), SSC Bratunac (Bratunac) i „Behram-begova medresa" (Tuzla). Ovo takmičenje organizira austrijska vojska u okviru EUFOR misije u BIH i Asocijacija srednjoškolaca BiH.

Nagrada pobjednicima Državnog prvenstva je putovanje u Beč, koje su naši učenici zajedno sa profesorom tjelesnog i zdravstvenog odgoja imali od 19. do 21. februara.