Održan treći sajam fakulteta

U četvrtak 23. marta ove godine u Behram-begovoj medresi je održan treći sajam fakulteta.

Učenici Medrese su se i ovaj put na jednom mjestu mogli informirati o mogućnostima upisa i studiranja koje nude fakulteti u BiH, a pružen je prostor i vrijeme fakultetima da se prezentiraju učenicima Medrese.

Na sajam se prijavilo 9 fakulteta i univerziteta: Islamski pedagoški fakultet u Zenici (IPF), Internacionalni univerzitet u Sarajevu (IUS), Filozofski fakultet Univerziteta u Tuzli (odsjek Engleski jezik i književnost), Tehnološki fakultet Univerziteta u Tuzli, Ekonomski fakultet Univerziteta u Tuzli, Mašinski fakultet Univerziteta u Tuzli, Internacionalna poslovno-informaciona akademija Tuzla (IPIA), Evropski univerzitet Kallos Tuzla, te Visoka škola za finansije i računodstvo (FINRA) Tuzla.

Sajam su posjetili učenici završnog razreda, ali i učenici nižih razreda.

Galeriju fotografija možete pogledati ovdje.