Porodične vrijednosti u Kalesiji

U Bosanskom kulturnom centru „Alija Izetbegović“ u Kalesiji, u utorak 18. aprila, izveden je program „Porodične vrijednosti“. Program su izveli učenici Behram-begove medrese, članovi horske, recitatorske i dramske sekcije.  Programu su prisustvovali učenici osnovnih i srednjih škola ali i predstavnici javnog i kulturnog života Kalesije. Prisutnima su se obratili glavni imam medžlisa islamske zajednice Kalesija Enver Alić i predsjedavajući općinskog vijeća Fadil Alić. Prigodno predavanje je održao Mensur Husić, pomoćnik direktora za nastavu u Behram-begovoj medresi.

Ovo je nastavak prakse uspostavljene prethodnih godina, da se program koji se u Medresi izvodi podovom „Dana porodičnih vrijednosti“ predstavi i građanima drugih gradova Tuzlanskog kantona.