Behram-begova medresa prva u vrednovanju srednjih škola Tuzlanskog kantona

Pedagoški zavod Tuzlanskog kantona je na svojoj zvaničnoj web-stranici (pztz.ba), u kategoriji Srednje obrazovanje, podkategoriji Vrednovanja škola, objavio rezultate vrednovanja srednjih škola na području Tuzlanskog kantona.

U rangu svih srednjih škola, Behram-begova medresa u Tuzli je zauzela prvo mjesto, s ukupno ostvarenih 7273,44 bodova ispred drugoplasirane Srednje muzičke škole Tuzla i trećeplasirane Mješovite srednje škole Hasan Kikić  iz Gradačca.

U rangu gimnazija Medresa je također prva, ispred Gimnazije Mustafa Novalić iz  Gradačca i trećeplasirane Međunarodne srednje škole iz Tuzle.

Vrednovanje svih srednjih škola  na području Tuzlanskog kantona vršili su zaposlenici Pedagoškog zavoda Tuzlanskog kantona, a po Instrumentariju Zavoda.

Rang listu svih srednjih škola možete pogledati ovdje.