Učenici tuzlanskihi srednjih škola razgovarali o Muhammed a.s.

Prisjećajući se rođenja Muhammeda, a.s., učenici više srednjih škola iz Tuzle su 20.12.2017. godine u Behram-begovoj medresi u Tuzli razgovarali o brojnim aspektima njegova života.

Toga dana je organiziran okrugli sto o Muhammedu, a.s.

Učestvovali su učenici iz škola: Gimnazija Meša Selimović Tuzla, Gimnazija Ismet Mujezinović Tuzla, Gimnazija Živinice,  Medicinska škola Tuzla, Građevinsko-geodetska škola Tuzla, JU MS  Hemijska škola Tuzla i Behram-begova medresa Tuzla.

Učenici su sa svojim profesorima govorili o različitim aspektima misije Poslanika, a.s., što je u konačnici dalo zaokruženu sliku o njegovu životu.

Pored zvaničnog dijela manifestacije, učenici su imali priliku za međusobno upoznavanje i druženje.