Deset koraka do samopouzdanja

U utorak 20.3.2018. godine predavanje za polaznike sekcije Liderstvo i poduzetništvo priredio je Bekir Šabić, profesor u Behram-begovoj medresi.Učenici su upoznati sa koracima koji vode do samopouzdanja. Nakon završenog predavanja svi polaznici sekcije su certificirani.

Ovo je treća radionica u ovoj školskoj godini kojoj prisustvuju polaznici sekcije Liderstvo i poduzetništvo. Do sada su realizovane dvije radionice na temu Za uspjeh je potrebna vizija i Važnost timskog rada u liderstvu i poduzetništvu. Do kraja školske godine biće organizovano još radionica sa zanimljivom tematikom, a koje imaju za cilj da pomognu mladim liderima u podizanju samopouzdanja i razvijanju drugih osobina koje treba da posjeduje lider.