Ahmed Omerović ''Najnastavnik'' građanskog obrazovanja u Bosni i Hercegovini

U srijedu 20. 6.2017. CIVITAS je dodijelio posebna priznanja pojedincima i organizacijama koji su dali značajan doprinos za realizaciju vannastavnih aktivnosti građanskog obrazovanja.

Za promociju programa stručnog usavršavanja edukatora građanskog obrazovanja, rezultate rada u učionici i zajednici, a na osnovu glasova učenika, kolega nastavnika i roditelja u medijskoj kampanji “NajNastavnik” priznanje je uručeno profesoru Ahmedu Omeroviću za program u srednjim školama.

Na prijedlog Pedagoškog zavoda TK uručena su priznanja nastavnicima, sudijama i školama koje su dale doprinos uspješnoj realizaciji takmičenja iz praktičnog djela nastave građanskog obrazovanja “Projekat građanin” u školskoj 2017./18. godini. I u ovoj kategoriji je profesor Ahmed Omerović dobio priznanje s obzirom da je Behram-begova medrese ove godine zauzela prvo mjesto na kantonalnom takmičenju.

najnastavnik 181