Susret sa zlatnim sportistima Behram-begove medrese

U petak 19.10.2018. godine direktor Behram-begove medrese Ahmed Hatunić susreo se sa zlatnim sportistima Behram-begove medrese.

Oni su u protekloj školskoj godini postigli izuzetne rezultate, kako u pojedinačnim disciplinama, tako i u timskim sportovima. Također, oni su postigli i veliki uspjeh, osvojivši 20. sportske susrete srednjoškolskih obrazovnih ustanova IZ-e u Mostaru.

Sa sportistima je bio i Samir Spahić, profesor tjelesnog i zdravstvenog odgoja u Medresi, koji je predvodio sportiste u svim njihovim uspjesima.

Direktor Hatunić im je izrazio svoju veliku zahvalnost, jer su svojim vrhunskim rezultatima pronijeli slavu naše škole širom naše domovine.

sportistidir 181