Proučen mevlud u Behram-begovoj medresi

U utorak 20.11.2018. godine u Medresi je proučen tradicionalni Mevlud povodom rođenja poslanika Muhameda a.s.

Povodom odabranog mjeseca prisutnima se obratio direktor Behram-begove medrese Ahmed Hatunić . On je istakao da je došao mjesec u kojem trebamo da razmislimo o svojim djelima, da radimo više na sebi i da ojačamo međusobne veze kako bismo se približili jedni drugima.

Nakon obraćanja direktora Medrese, vjernicima se obratio i muftija tuzlanski Vahid-ef. Fazlović.

Gosti na ovogodišnjem mevludu bili su učenici Medicinske škole iz Tuzle, Gimnazije Ismet Mujezinović iz Tuzle, Mješovite srednje škole iz Tuzle i Građevinsko- geodetske škole sa svojim vjeroučiteljima.