Izašao je novi broj Misaka

Prvi broj učeničkog lista Misak u ovoj školskoj godini izašao je 23. novembra i ponudio nove zanimljive sadržaje.

Vođeni željom da svaki put bude zanimljiviji i interesantniji, učenici koji pišu za Misak, mladi novinari, obavili su zanimljive intervjue s profesorom Šefkom Sulejmanovićem, direktorom Instituta za društvena i religijska istraživanja iz Tuzle, i poznatim tuzlanskim novinarom Senadom Pirićem, poznatim Čupom.

Iz ovog broja preporučujemo i reportaže iz Turske i Japana, te još mnogo drugih tema o aktualnim događajima iz domovine i svijeta.

Ovaj put na našoj stranici možete pročitati dva intervjua.