Filmadžije i fotografi Behram-begove medrese kod direktora Hatunića

Behram-begova medresa je povodom Dana državnosti Bosne i Hercegovine raspisala konkurs za najbolji kratki film i digitalnu fotografiju pod nazivom Zemljo tisućljetna.

Radovi su pregledani i nakon zaključka komisije proglašena su najbolja ostvarenja.

Stručni žiri je odlučio da nagrade za prvo, drugo i treće mjesto za kratki film ide u ruke sljedećim učenicima:

1. Grupa učenika (Amel Tokalić, Belmin Delić, Selsebil Hasanbašić. Haris Redžić i Isa Kopčalić);

2. Mirza Rakovac;

3. Midhat Husić i Omer Muminović.

Nagrade za najbolju digitalnu fotografiju osvojili su:

1. Mirza Rakovac;

2. Emir Mehmedćehajić;

3. Zulejha Omerbašić.

Direktor Behram-begove medrese Ahmed Hatunić primio susreo se s nagrađenim učenicima u utorak 4.12.2018. godine i zahvalio im se na učešću na konkursu i na trudu.

Nagrade su dodijeljene 27.11. 2018. godine na programu koji je održan povodom Dana državnosti Bosne i Hercegovine.

Nagrađene filmove i fotografije možete pogledati u nastavku.