Zimski seminar za profesore

U Behram-begovoj medresi je 3.1. ove godine održan zimski seminar za profesore ove škole.

Uvodničari su bili eminentni stručnjaci u svojim oblastima iz Tuzle i iz Sarajeva.

Iz Pedagoškog zavoda Tuzlanskog kantona predavač je bio Izet Numanović i pričao je o Podučavanju kao procesu.

Na temu Sastojci hrane i njihov uticaj na zdravlje govorio je dr. Midhat Jašić s Tehnološkog fakulteta Univerziteta u Tuzli.

O Spoznaji, duhovnoj vrlini i moralnoj krijeposti- tri krunske vrijednosti islama govorio je dr. Rešid Hafizović s Fakulteta islamskih nauka iz Sarajeva.

O aktuelnoj temi Kako mladima govoriti o religiji zanimljivo predavanje održao je dr. Adnan Silajdžić s Fakulteta islamskih nauka iz Sarajeva.

Bila je ovo prilika da se svojim diskusijama i profesore uključe u razgovore o ovim važnim temama.