Osnovci iz Malešića i Stjepan polja u Medresi

U utorak 19. februara 2019. godine Behram-begovu medresu su posjetili učenici devetog razreda dvije osnovne škole s područja općine Gračanica; Osnovne škole ″Malešići″ i Osnovne škole ″Stjepan Polje. S grupom od 50 učenika bili su pedagog Osnovne škole Stjepan Polje, te šest nastavnika.

Ova posjeta je iskorištena za druženje sa učenicima Medrese, ali i za predstavljanje naše škole kroz promotivni film. Nakon toga su zajedno s predstavnicima Medrese obišli kompleks škole.

Ovakve posjete su česte u ovom periodu našoj školi i pomažu osnovcima u odluci koju srednju školu žele upisati.