Medresini volonteri u Odžaku

Volonteri Behram-begove medrese su u utorak 28.1.2020.godine posjetili mekteb za cjelodnevni boravak Medžlisa Islamske zajednice u Odžaku.

Sredstvima koja su prikupili prodajom kolača na Dan volontera 5.12.2019. godine kupili su aparat LED TV i poklonili ga ovom mektebu. Domaćini su istakli da će im to obogatiti sadržaje i rad s djecom.

Ovo je bila prilika da učenici upoznaju rad drugih ustanova izvan Tuzle i da se druže s polaznicima mekteba. Glavni imam Medžlisa Islamske zajednice Odžak Fahrudin-ef. Mujanović obratio se gostima i naglasio da ovo nije prva posjeta učenika Behram-begove medrese Odžaku.

Za goste je pripremljena i radionica List lijepih riječi.