Priznanja najboljim školama

U ponedjeljak 17. februara 2020. godine u Pedagoškom zavodu Tuzlanskog kantona uručena su priznanja osnovnim i srednjim školama koje su u školskoj 2018/2019. godini ostvarile najbolje rezultate.

Naša škola je na vrednovanju za 2018/2019. godine osvojila prvo mjestu u rangu srednjih škola na području Tuzlanskog kantona i dodijeljeno joj je priznanje. Primiop ga je pomoćnik direktora za nastavu u našoj školi Mensur Husić.

Priznanje je uručio direktor Pedagoškog zavoda Tuzlanskog kantona Nikola Čiča.

Na vrednovanju rada škola za prošlu školsku godinu drugo mjesto je zauzela Mješovita srednja škola Živinice, a na trećem mjestu je Mješovita srednja škola iz Gračanice.