Samir Spahić najbolji tuzlanski profesor sporta

U utorak 25.2.2020. godine u Narodnom pozorištu u Tuzli održana je jubilarna 60. manifestacija proglašenja najuspješnijih sportista, klubova, organizacija i sportskih pregalaca s područja Grada Tuzle.

Među laureatima se našao i naš profesor tjelesnog i zdravstvenog odgoja Samir Spahić.

Naime, njemu je Sportski savez Grada Tuzla dodijelio posebno priznanje za najuspješnijeg pedagoga tjelesnog odgoja i sporta u 2019. godini.

Podsjetimo, profesor Spahić je predvodio učenike naše škole u brojnim sportskim pobjedama, kako na gradskim, kantonalnim, federalnim i državnim takmičenjima, tako i na međunarodnim turnirima, sportskim susretima učenika srednjih škola Islamske zajednice u BiH i na drugim sportskim borilištima.

Njegovu predanost ovom poslu i motiviranost u radu s učenicima u Sportskom savezu Grada Tuzla su na ovaj način vrednovali i nagradili.