Volonteri uručili donaciju džematu Voljavica u Bratuncu

Najvredniji članovi sekcije volontera Behram-begove medrese posjetili su džemat Voljavica u Bratuncu u utorak 25.02.2020.godine.

Tada su uručili vrijednu donaciju polaznicima mekteba ovog džemata. Volonteri su zajedno sa učenicima i uposlenicima Behram-begove medrese prikupili sredstva i kupili tačno određene artikle.

Pokloni su bili: smart TV, tabla (piši-briši), edukativni materijali, hamer-papir i markeri, a naknadno će im biti uručeni pokretni golovi za najmlađe.

Učenike su ugostili džematlije sa svojim imamom Mirsadom Husejinovićem. U toku druženja, izrazili su svoju veliku radost zbog ove geste i istakli kako je doživljavaju kao važan čin podrške njihovom svakodnevnom nastojanju da ostanu svoji na svome.