Prozivka maturanata 344. generacije

Okončanje školovanja svake generacije učenika obilježi se nizom svečanih manifestacija, kojima se taj najvažniji čin u životu tih mladića i djevojaka obznani.

S obzirom na to da su učenici 344. generacije Behram-begove medrese svoje školovanje priveli kraju u ovo vrijeme u kojemu nisu dopuštena masovnija okupljanja, pa je time neizvodiva i tradicionalna prozivka, na kojoj ih razrednici svečano prozovu pred roditeljima, rodbinom i prijateljima, na akademiji, predstavit ćemo ovogodišnje maturante i njihove razrednike i odgajatelje.

Ova generacija broji 61 učenika i 64 učenice. Maturantima su razrednici bili Samir Spahić (IVa) i Kemal Jusufović (IVb), a odgajatelj Smail Hašarić. Maturanticama su razrednice bile Azra Fazlović (IVc) i Emina Hatunić (IVd), a odgajateljice Ehlimana Suljić i hfz. Zubejda Gobeljić.

Predstavljanje učenika i profesora možete pogledati ovdje.