Objavljeni maturski panoi 344. generacije

Maturski panoi učenika 344. generacije Behram-begove medrese izrađeni su, uprkos ograničenim uslovima u kojima posljednjih dva mjeseca živimo.

Tako su na njima, u svečanim maturskim haljinama i odijelima, predstavljeni svi učenici, učenice, razrednici i odgajatelji ove generacije, kao i muftija tuzlanski Vahid-ef. Fazlović, direktor Medrese Ahmed Hatunić, njegovi pomoćnici Mensur Husić i Mehmedalija Čandić, te pedagog Fuad Imširović.

Izradom panoa urađena je makar jedna od brojnih tradicionalnih aktivnosti ispraćaja maturanata Behram-begove medrese u Tuzli.