Muftija posjetio Medresu

U utorak 8.9.2020. godine povodom početka nove školske godine muftija tuzlanski Vahid- ef. Fazlović posjetio je Behram-begovu medresu. Sa njim je u posjeti boravio i rukovodilac Službe za vjerske poslove i obrazovanje Muftijstva tuzlanskog Sead Seljubac. O svim segmentima rada medrese razgovarao je sa direktorom Ahmedom Hatunićem i njegovim pomoćnicima, Mensurom Husićem pomoćnikom direktora za nastavu i sa Mehmedalijom Čandićem, pomoćnikom direktora za internat.

Muftija je ovom prilikom obišao učionice i uvjerio se da su sve preporuke od strane Ministarstva obrazovanja i nauke Tuzlanskog kantona ispoštovane. Direktor Behram-begove medrese Ahmed Hatunić istakao je da su nove okolnosti nametnule i rad sa manjim grupama učenika, a to će doprinijeti još kvalitetnijem individualnom i odgojnom radu.