Počela nastava za drugu grupu učenika I, II, III i IV razreda

U ponedjeljak 21.9.2020. godine nastava je počela i za drugu grupu učenika prvog,drugog, trećeg i četvrtog razreda Behram-begove medrese. Nakon upisa u novu školsku godinu održani su sastanci razrednika i odgajatelja sa roditeljima, na kojima su roditelji upoznati sa mjerama koje su preduzete kako bi se spriječila epidemija korona virusa u Medresi. Sve preporuke od strane Ministarstva obrazovanja i nauke Tuzlanskog kantona su ispoštovane,a učenici su obaviješteni o obaveznosti nošenja maski na nastavi i držanju distance. Također će u narednom periodu i za drugu grupu učenika biti održano predavanje o trenutnoj epidemiološkoj situaciji, koje će održati uposlenici iz Higijensko-epidemiološke službe Doma zdravlja Tuzla.