Literarci na prijemu kod direktora

Direktor Behram-begove medrese Ahmed Hatunić je u petak 27. novembra 2020. godine upriličio prijem za učenike koji su osvojili nagrade na literarnom konkursu. Direktor Hatunić je istakao važnost pisanja i učestvovanja na literarnim konkursima. Prijemu je prisustvovao i pedagog Behram-begove medrese Fuad Imširović.

Medresa je i ove godine objavila literarni konkurs povodom Mevluda, a tema na koju su učenici pisali bila je U te se naše uzdaće duše. Prvo mjesto osvojio je Harun Bećić, drugo mjesto osvojila je Sumeja Muratović, a treće mjesto dijele Merjema Đulović i Fatima Huskanović.