Izašao 96. broj Misaka

U srijedu 17. februara iz štampe je izašao novi broj Misaka. Ovo je treći broj u ovoj školskoj godini.

U ovom broju su objavljena tri intervjua. S našim poznatim atletičarem Amelom Tukom razgovaramo o njegovom putu do vrhunskog uspjeha. Hafiz Nedim Botić govori o teškom životnom iskušenju koje e prošao i o poukama do kojih je došao. S Murisom Spahićem, direktorom medrese Reis-Ibrahim-ef. Maglajlić u Banjoj Luci, razgovaramo o ovoj novoj islamskoj srednjoj školi. Iz prelijepog grada na Vrbasu u ovom broju donosimo i reportažu.

Tu su i zanimljive teme iz rubrike Poslanikova ostavština,Posljednja objava i Ukrasi ahlaka.

Za ovaj broj istražili smo značaj mekteba i njegov utjecaj na formiranje ličnosti. Uveli smo i novu rubriku Kako nas drugi vide, u kojoj učenici iz drugih osnovnih i srednjih škola iznose svoje viđenje našeg lista Misak.

Tu je još dosta zanimljivih tema i sadržaja na 56 stranica.