Osnovnoškolci iz Malešića u Behram-begovoj medresi

Našu školu su u četvrtak 12.5.2022. godine posjetili učenici devetog razreda Osnovne škole Malešići u Malešićima, kod Gračanice. U pratnji učenika bili su direktor ove škole Elvedin Čamdžić, pedagog Almina Dedić, nastavnica Indira Randall i vjeroučitelj Sejad Hodžić. Učenici su obišli kompleks Behram-begove medrese, a njihova posjeta našoj školi i Tuzli je realizirana nakon obilaska Memorijalnog centra Potočari u Srebrenici.

Bila je ovo prilika i da se učenici ove osnovne škole dodatno informišu o Medresi i da dobiju više informacija o načinu upisa u našu školu.