Behram-begova medresa u Tuzli

Komandant CIMIC tima u posjeti Medresi

U utorak 22. decembra ove godine, Medresu je posjetio major Wolfgang Schuh, komandant CIMIC tima u austrijskom kontigentu pri misiji EUFOR-a. Povod posjete je razgovor o učešću naših učenika u takmičenju „Youth Indoor Football Cup“ koje je planirano u 2016. godini. U prethodnoj godini, naši učenici su na ovom takmičenju, među 4 regije BiH (Tuzla, Brčko, Bratunac i Sarajevo), osvojili 1. mjesto i nagradno putovanje u Austriju. I ove godine je u okviru EUFOR misije austrijske vojske planirano ovo takmičenje.

Podršku takmičenju i projektu je dao direktor Medrese Ahmed Hatunić, koji je s gostima razgovarao o ovoj temi ali i drugim pitanjima koja bi mogla biti predmet saradnje. Sastanku je prisustvovao i profesor tjelesnog i zdravstvenog odgoja Samir Spahić, koji će biti koordinator ovih aktivnosti u ime Medrese.

Podnozje

galerija bottom

 

dmdm2rssb

POČETNA  |  HISTORIJAT  |  MEDRESA DANAS  |  VIJESTI  |  OGLASNA TABLA  |  MULTIMEDIJA  |  KONTAKT     Copyright 2017 © Behram-begova medresa u Tuzli