Behram-begova medresa u Tuzli

Početak projekta iz ekologije

U saradnji sa Udruženjem građana „Multi“ iz Tuzle učenici naše škole su izrazili spremnost da učestvuju u projektu „Mala škola ekologije“. U našoj školi ovaj projekat je počeo 8. marta tekuće godine kada je održana prva edukacija za učenike II i III razreda na temu: „Stanje životne sredine u Bosni i Hercegovini“.

Ovaj projekat obuhvata ekološku edukaciju učenika ali i učešće u velikoj akciji „Let′s do it“ koja će se ove godine održati 22. aprila na Dan planete Zemlje. Edukaciju iz ekologije su održali predstavnici Udruženja, a koordinatori navedenih aktivnosti u Medresi su voditelji ekološko-botaničke sekcije Mejra Numanović i Edin Brigić.

ekologija 160

Podnozje

galerija bottom

 

dmdm2rssb

POČETNA  |  HISTORIJAT  |  MEDRESA DANAS  |  VIJESTI  |  OGLASNA TABLA  |  MULTIMEDIJA  |  KONTAKT     Copyright 2017 © Behram-begova medresa u Tuzli